HABER / DUYURU
IX.ULUSAL KAN MERKEZLERİ VE TRANSFÜZYON TIBBI KONGRESİ

Haber Tarihi: 31.05.2016

2-6 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen IX.Ulusal Kan Merkezleri ve Tranfüzyon Tıbbi kongresine katılım sağladık. Across Gel marka Jel Santrifigasyon tekniğine dayalı çalışan ürünlerimiz, yurt içi ve yurt dışı katılımcılara tanıtımları yapılmıştır.

3.ULUSAL KLİNİK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ

Haber Tarihi: 31.05.2016

19-22 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Titanic Kongre Merkezinde gerçekleştirilen KLIMUD kongresine Hemakim A.Ş. ailesi olarak kadıldık.Geniş bir katılımcı kitlesi ile buluştuğumuz kongremizde Tuberküloz, Gram ve Hematolojik boyama konularında Türkiye distribütörlüğü yapmakta olduğumuz Dagatron marka otomatik boyama cihazlarımızın tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

VIII. ULUSAL KAN MERKEZLERİ VE TRANSFÜZYON TIBBI KONGRESİ

Haber Tarihi: 21.10.2015

14-18 Aralık 2015 Tarihlerinde , Belek / Antalya da yapılaca olan " VII.Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbi Kongresine" Hemakim A.Ş. olarak katılım sağlanacaktır.

3.ULUSAL KLİNİK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ-2015

Haber Tarihi: 21.10.2015

18-22 Kasım 2015 tarihlerinde Belek/Antalya da yapılacak olan ; "3 .Ulusal Klinik  Mikrobiyolji Kongresine " Hemakim A.Ş.

olarak katılım sağlanacaktır.

2014 Değerlendirme 2015 Hedefler Toplantımızı İstanbul'da Gerçekleştirdik

Haber Tarihi: 26.01.2015

08-11 Ocak 2015 tarihleri arasında Hemakim AŞ. 2014 yılı değerlendirme, 2015 yılı hedeflerimiz toplantımızı Cevahir Hotel İstanbul Asia'da gerçekleştirdik.

7. Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbi Kongresi

Haber Tarihi: 30.12.2014

2-6 Aralık 2014 tarihleri arasında yapılan 7. Ulusal Kan merkezleri ve Transfüzyon Tıbbi Kongresine Hemakim A.Ş & Dia Pro A.Ş olarak katılım sağladık. Yaklaşık 60 m2 stand alanımızda Dia pro A.Ş tarafından Türkiyenin ilk Dünyanın 4. olarak üretimini gerçekleştirdiği jel santrifügasyon tekniğine dayalı Across Gel marka kan grubu kartlarımızı ve Across System marka cihazlarımızı Türkiye Kan Bankacılığının değerli mensupları ile buluşturduk.

Kongrede Dünyanın Class III statüsünde CE belgesine sahip  Patojen inaktivasyon set ve sistem üreticisi Cerus/İntercep marka ürünlerimizin Türkiye Lansmanını gerçekleştirmiş durumdayız.

Söz konusu kongrede Hemakim A.Ş & Dia Pro A.Ş yapıları olarak sponsorluğlunu üstlenmiş olduğumuz Kenan Doğulu konseri ile tüm katılımcılarımız ile toplantının yorgunluğunu keyifle atmış durumdayız.

Kongre süresince standımızı ziyaret ederek Across Gel marka Kan gruplandırma ve Cerus/Intercept marka patojen inaktivasyon ürünlerimize ilgilerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

 

7-9 KASIM KAN BANKACILIĞI TRANSFÜZYON TIBBI SEMPOZYUMUNA KATILDIK

Haber Tarihi: 09.12.2014

Ege Üniversitesi önderliğinde düzenlenmiş olan "Kan bankacılığı transfüzyon tıbbı sempozyumu" bilimsel içeriği ve katılıcı hedef kitlesi ile birlikte 7-9 Kasım 2014 tarihinde Pasha Otel/Özdere-İzmir'de yapıldı. Hemakim A.Ş olarak katılım sağlamış olduğumuz sempozyumda Türkiye distribütorü olduğumuz Cerus marka " Patojen İnaktivasyon" sistemimizin ülkemizde ki tanıtım sürecini başlatmış bulunmaktayız.

Cerus marka patojen inaktivasyon sistemimiz Claa III satatüsünde CE belgesine sahip olup, kullanıcı hedef kitlemiz olan Aferez ve Kan merkezi sorumlularımız ile bir araya gelmiştir.

Bilimsel doygunluğu üst düzeyde olan bu tarz bir sempozyuma katılım imkanını bizlere sunan sempozyum düzenleme komitemize, rahat bir kongre geçirmemizde emeği bulunan tüm yapılara ve katılımları ile bizleri onurlandıran hedef kitlemize teşekkürlerimizi sunarız.

 

saygılarımızla,

21-24 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan 11. Ulusal Veteriner Hekimleri Mikrobiyoloji Kongresi’ne katıldık

Haber Tarihi: 13.11.2014

Söz konusu kongreye endüstriyel özel sektör, resmi kurum ve üniversite temsilcilerinden oluşan 180 kişilik bir katılım sağlanmıştır. Firmamıza ait Oxoid & Remel, Life Technologies, Microbiologics markalı kit ve Pathatrix, 7500Fast model real-time PCR gibi sistemlerin tanıtımı katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleştirilmiştir.

 

Söz konusu toplantının organizasyonunda emeği geçen ve bizlere katılım fırsatı sağlayan Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Veteriner Hekimleri Mikrobiyoloji Derneği ve Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’na ve ziyaretleri ile bizlere katkı sağlayan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.

VII. ULUSAL KAN MERKEZLERİ VE TRANSFÜZYON TIBBI KONGRESİ

Haber Tarihi: 22.10.2014

02-06 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Ulusal Kan Merkezlerive Transfüzyon Tıbbı Kongresine" Hemakim A.Ş & Dia Pro A.Ş olarak katılım sağlıyoruz. Söz konusu kongrede Türkiyede ilk ve Dünyanın 3. markası olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ve sizlerin desteği ile her geçen gün büyüyerek yola devam ettiğimiz ACROSS GEL marka  Kan grubu ve alt grup tiplendirme kartlarımız, ACROSS SYSTEM manuel cihazlarımız ve ACROSS SYSTEM OCTO-M model tam otomatik immünohematoloji analizörümüzü tekrar sizlerle buluşturacağız.

Ayrıca patojen İnaktivasyon işlemleri konusunda Hemakim A.Ş olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Intercept marka cihaz ve setlerimizin tanıtımını gerçekleştireceğiz. Bu güne kadar Kan Merkezlerinin korkulu rüyası olan pencere dönemi risk boyutunu ortadan kaldıracak olan teknolojimiz ile teknik verileri paylaşmamız için kongreye katılacak değerli katılımcıları stand ziyaretimize bekliyoruz.

Kongre ile ilgili detaylara www.kmtd.org.tr  adresinden ulaşmanız mümkün olabilecektir.

KAN BANKACILIĞI VE TRANSFÜZYON TIBBI SEMPOZYUMU

Haber Tarihi: 22.10.2014

7-9 Kasım 2014 tarihleri arasında Ege Üniversitesi tarafınca İzmir Özderede Paloma Pasha otelde organize edilecek olan, "Kan merkezinden- hastaya tranfüzyon- organizasyon-koordinasyon uygulamaları" konularının detaylı şekilde ele alınacağı sempozyuma Hemakim A.Ş olarak katılım sağlayacağız. Sempozyum süresince özellikle Patojen İnaktivasyon konusunda, Türkiye distribütörü olduğumuz Intercept firmasının ürünlerini sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Sempozyum ile ilgili detay bilgilere  www.kanbankaciligitransfuzyontibbi.com web sitesinden ulaşmanız mümkün olabilecektir.

25 Ocak 2014 Tarihinde Hemakim Klinik Bayii Değerlendirme Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Haber Tarihi: 31.03.2014

Hemakim & Dia Pro A.Ş olarak 19 bölge Klinik bayiimiz ile 2014 yılı Satış & Pazarlama stratejilerimiz konusunda fikir alışverişinde bulunmak üzere söz konusu toplantımızı gereçekleştirdik. Toplantımızda üretimini yapmakta olduğumuz Across Gel marka ürünlerimiz ve ithalat portföyümüzde yer alan diğer markalarımızın sektörel duruşu ve bundan sonraki sağlık saktörü stratejileri kapsamında ürünlerimizin alması gereken pozisyonlar ile ilgili konular üzerine paylaşımlarda bulunuldu.

Fikirsel olarak geniş katılım sağlayan tüm bayilerimize teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte de var olan uzun soluklu birilikteliğimizin devam etmesi temennimizi bir kez daha iletmek isteriz. Tüm Hemakim & Dia Pro A.Ş  bölge bayileri ve ekip arkadaşlarımıza başarılı bir 2014 yılı geçirmelerini dileriz. 

 

2. Klinik Mikrobiyoloji Kongresi

Haber Tarihi: 20.02.2014

2. Klinik Mikrobiyoloji Kongresi 9-13 Kasım 2013 tarihlerinde, Antalya - Belek Titanic Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Hemakim A.Ş. olarak standımızın yer aldığı bu kongrede, ürün gruplarımız hakkında bilgileri katılımcılar ile paylaştık.

Hemakim A.Ş. & Dia Pro A.Ş. Satış & Pazarlama Müdürü'müz Durmuş Çetinkaya, Endüstri ile Buluşma oturumunda "Diagnostik sektöründe Türkiye'de üretim, Dia Pro & Hemakim A.Ş." isimli konferansta konuşmacı olarak yer aldı.